Z Górnem w 28 kolejce w...Łowisku!

• autor: LZS1939, 2014-06-13 19:00

Nietypowo bo w sobotę o godz.18.00 zagramy z zespołem z Górna,na dodatek w Łowisku,co ma jakiś plus ze względu na doskonałą murawę jaka tam jest. Nasz jutrzejszy rywal walczy o pozostanie w A-klasie,do tej pory zgromadzili 28pkt i zajmują 13 miejsce,które oznacza spadek do klasy B. Strata do miejsca barażowego to tylko albo aż 2pkty więc teraz każda zdobycz dla Górnovii jest na wagę złota. Problem w tym zespole dotyczy zdobywania bramek,bo strzelili ich do tej pory ledwie 28 w 27 meczach i gdyby przyjrzeć się ich wynikom to grając u siebie tylko Groble wygrały 3-0 reszta drużyn traciła punkty a jeżeli wygrywały to tylko i wyłącznie 0-1 lub 1-2. Widać więc,że czeka nas trudna przeprawa i wcale nie łatwy mecz. Do tego dochodzi fakt,że pojedziemy na mecz bardzo osłabieni: na wesele idzie nasz kapitan Maniek,w obronie zabraknie kontuzjowanego Mirka,Rodzeń wyjechał zagranicę a Dara trzyma praca,jeśli nie dotrze Jogo to mamy ledwo 3 obrońców. W pomocy niewiadomo jeszcze co z Szaścikiem,który narzekał na uraz kostki,nie dotrze także Waldek. Pozostaje mieć nadzieje,że na mecz pojedzie Andrzej,który zagrałby z Łukaszem w ataku. Zbyt dużo absencji powoduje,że wyjdziemy w nieco eksperymentalnym ustawieniu i powtórzyć to co graliśmy z Brzózą będzie trudno,ale na pewno się nie poddamy i bd walczyć żeby nadal tj. od 10 kolejek z rzędu pozostać niepokonanymi. Wyjazd własnymi samochodami spod WDT także proszę się zorganizować. Do boju LZS!!!

autor: ~anonim 2014-06-14 09:25:29

avatar Mecz w sobotę o 18 prawie jak na mundialu ;)
a tak na poważnie przepadnie jeden mecz ale przynajmniej na ten o 21.00 zdążycie

autor: ~anonim 2014-06-14 19:51:21

avatar Jaki wynik?