Zegar

Aktualności

Podlesie pokonane!

• autor: LZS1939, 2014-06-19 20:09

Wygrywamy 4-1 z Podlesiem w ostatnim w tym sezonie meczu u siebie. Bramki zdobywali: Tysiąc,Andrzej,Gacek i Sławek z karnego. Sam mecz to gra przede wszystkim w środku boiska i często rwane akcje,przerywane gwizdkiem sędziego,który w pewnych momentach zadziwiał swoimi decyzjami. Na prowadzenie wyprowadza nas w I połowie Tysiąc,który po szybkim wykonanym wolnym pakuje piłkę do siatki szczupakiem niczym Van Persie w meczu z Hiszpanami. Podlesie próbuje coś zdziałać ale klarownej sytuacji sobie nie stwarza. II połowa to już bardziej wyrównany mecz,choć początek przesypiamy i oddajemy inicjatywę gościom,którzy oddają strzały ale bez większych rezultatów. Z naszej strony najlepsze sytuacje ma Tysiąc ale niepotrafił ich skutecznie wykorzystać,w między czasie Podlesie oddaje 2 grozne strzały po których Seba musiał się trochę wykazać. W końcu na 2-0 podwyższa Andrzej,który na boisku pojawił się z 2 minuty wcześniej i daje tą bramką komfort gry naszej drużyny. Podlesie wtedy nieco słabnie a my podwyższamy prowadzenie po golu Gacka w sytuacji sam na sam. W odpowiedzi Podlesie ale znów górą Seba. Niestety pare minut przed końcem goście strzelają honorową bramkę,po strzale z okolic 12 metra. Odpowiedz  z naszej strony prawie natychmiastowa,faulowany  w polu karnym Tysiąc,a jedenastkę pewnym strzałem wykorzystuje Sławek. Podsumowując mecz ciężki ale z przewagą naszej drużyny,która stworzyła sobie więcej sytuacji i zasłużenie zdobyła 3 pkty.. Ostatni mecz sezonu gramy prawdopodobnie w sobotę o 17.00 w Woli Zarczyckiej. Już teraz serdecznie zapraszamy! :]