• autor: LZS1939, 2014-08-07 17:26

W czwartek o godz.18.00 gramy u siebie z Kopkami.

Wygraliśmy ostatni sparing przed sezonem 2-1 (1-0). Bramki zdobyli: Warchoł D.,Warchoł M. Co do meczu to duża przewaga naszego zespołu,jednak brakowało dokładnego ostatniego podania lub też fatalnie pudłowaliśmy jak np.Waldek z...3 metrów. Dużo też oddawaliśmy strzałów ale dzisiaj były one wyjątkowo niecelne. Kopki nie zagrały czegoś szczególnego,choć w  I połowie mieli 2 grozne strzały,w drugiej części meczu też z 2-3 sytuacje po których strzelili honorowego gola. Skończyło się 2-1 i może to wskazywać,że był to trudny mecz ale na dobrą sprawę bramek z naszej strony powinno paść więcej,ciężko było jednak przedostać się przez obronę gości,która wspomagana przez pomocników postawiła w szesnastce mały autobus a skuteczność celnych strzałów z naszej strony z okolic 20 metra nie przekroczyła 10% :] Skład: Stój-Tabor Piotr,Sośler,Kluk D.-Guściora,Furman,Warchoł M.,Szast,Gorczyca-Kluk,Warchoł D. W II połowie zagrali jeszcze Śnios D. i Gil K.

Ostatecznie Grzesiek Łojek nie zostanie w Przędzelu i w ndchodzącym sezonie reprezentował bd Orzeł Rudnik.

autor: ~anonim 2014-08-09 18:56:02

avatar Admin jakas zapowiedz pierwszej kolejki bedzie napisz tez o co w tym sezonie gra LZS oraz o nowych twarzach w druzynie widze ze gral Damian Snios co bardzo mnie cieszy gdyz chlopak zapowiada sie dobre i co z Kamilem M bedzie gral i kto jest ten Gil K no chyba nie chodzi o Dziubka jezeli bylbys Admin tak dobry i rozwial wszczelkie watpliwosci kibicow i moje z gory dzieki ....ADMIN: chodzi o Dziubka ale on niestety wyjezdza za granice