Zaczynamy rozgrywki!

• autor: LZS1939, 2014-08-09 22:32

Przed naszą drużyną pierwszy w nowym sezonie mecz o ligowe punkty z drużyną Azalii Wola Zarczycka. W ubiegłym sezonie graliśmy na Woli ostatni mecz ligowy,tym razem jednak przyjdzie zmierzyć się nam na inaugurację rozgrywek sezonu 2014/15. Mecze z drużyną Azalii to od kilku lat tzw."klasyki",za każdym razem są emocjonujące,często z dużą ilością bramek i stojące na wysokim poziomie. Rywale po zmianach w zarządzie mówili ostatnio,że w najbliższym czasie będą chcieli awansować do okregówki. Plany ambitne ale Azalia zamiast się wzmocnić można powiedzieć,że się osłabiła. Wypożyczony do Sarzyny został jej kapitan M.Florek razem z nim odszedł A.Sobota,do Łowiska wypożyczony został K.Nizioł .Wszyscy w ubiegłym sezonie byli podstawowymi zawodnikami. Ciekawe jak bez nich poradzą sobie ich koledzy bo skład jaki został jest bardzo młody,ale dalej niezwykle groźny. Przypilnować trzeba będzie napastnika S.Jędrka,który w ubiegłym sezonie strzelił 18 bramek a w ostatnich sparingach forme utrzymywał strzelając kilka goli. Pozostali też będą groźni ale to już w naszym interesie żeby nie pozwolić im na wiele. Z naszej strony skład utrzymał się prawie bez zmian,odszedł G.Łojek do Rudnika a D.Drzymała do Racławic. Jak bez nich będzie wyglądać nasza obrona to się już niedługo okaże. W sparingach obrona za każdym razem była inna a po odejściu Grześka trzeba się będzie nieco inaczej ustawić. Role stopera przejmie Przemek,którego czeka niezwykle odpowiedzialne zadanie kierowania defensywą. Im dalej do przodu tym wydaje się być znacznie lepiej,zarówno pomoc jak i atak mamy na tą chwile bardzo dobry a przede wszystkim zgrany ze sobą,oby tylko omijały nas kontuzje. Do zespołu wchodzą także 16 letni Damian Śnios i rok starszy Kamil Marchut,na powrót prawdopodobnie zdecydował się także Dawid Kluk,ale jego jeszcze trzeba "wyciągnąć" formalnie z Glinianki. Kadrowo więc więcej straciła Azalia,ale nie musi to oznaczać,że jutro czeka nas łatwy mecz. Ostatnio szczęśliwe 1-1,jutrzejszy wynik pozostaje sprawą otwartą. Początek meczu o godz.16.00,wyjazd spod WDT o 14.45. Do boju LZS!!!

autor: ~AWZ 2014-08-10 09:29:20

avatar Tak na prawdę to straciliśmy 4 zawodników bo zmienił się trener. Poprzedni odszedł do Górna a teraz mamy nie grającego trenera. Odszedł jeszcze Dawid Mołdoch do Sokoła Hucisko (był u nas na wypożyczeniu)a co do Andrzeja Soboty to grał w Unii już w poprzednim sezonie teraz przeszedł definitywnie. Sy

autor: ~anonim 2014-08-10 13:13:46

avatar Łojek jeszcze wróci do Przędzela. Napompowany balon Rudnik szybko pęknie :)