Finał HALP w Rudniku

• autor: LZS1939, 2015-02-11 18:43

Nasza drużyna awansowała do finału rozgrywek HALP w Rudniku. W grupie zajęliśmy 3 miejsce z dorobkiem 10pkt. Wygraliśmy 3 spotkania,odnotowaliśmy 1 remis i doznaliśmy 2 porażek. Szczególnie szkoda straconych punktów z Rudnikiem i Nowosielcem. Zwłaszcza z tą drugą drużyną gdzie prowadziliśmy już 5-3 by w szybkim odstępie czasu stracić 3 gole i przegrać mecz 5-6. W meczach 1/4 finału naszym przeciwnikiem będzie dobrze nam znana Tanew Wólka Tanewska,która w swojej grupie do samego końca walczyła o awans i wyszła z niej ostatecznie z drugiego miejsca. Jeśli wygramy ten mecz to w półfinale czekać będzie na nas lepszy z pary Stolarnia Krawiec Jeżowe/Prawdziwi z Prawdziwszych Jeżowe.

Mecz z Wólką w niedzielę 15 lutego o godz. 14.30. Serdecznie zapraszamy!

------

W dalszym ciągu w każdą środę są treningi na sali MOSiR w Rudniku. Godzina 20.30-22.00 jak to było już napisane. Wszystkich chętnych zapraszamy.

autor: ~kibic75 2015-02-17 04:35:06

avatar admin jak mozesz daj grafik sparingow lzs wiem gramy z Podwolina 14-15 marca i Harasiuki 29 marca i git jescze dwa trzy sparingi i oki

autor: ~tysiac 2015-02-23 18:18:07

avatar 8 marca wólka tanewska, 14-15 podwolina, 22 bieliniec, 29 harasiuki. póki co tak to wygląda