Zegar

Aktualności

Niezasłużona porażka z Górnem

• autor: LZS1939, 2015-06-05 11:09

Przegraliśmy 0-1 z Górnovią. Jedyny gol padł na początku spotkania. Potem zdecydowanie przejęliśmy inicjatywę ale zabrakło wykończenia. Najlepszą sytuację z rzutu wolnego miał Szaścik jednak jego strzał w ostatniej chwili zdołał zatrzymać bramkarz gości. Górno w samej końcówce miało setke ale w sytuacji sam na sam z Sebą napastnik gości fatalnie spudłował. II połowa pod nasze dyktando,jednak mądrze grający goście momentami w 11 grali na swojej połowie przez co ciężko nam było przedrzeć się w pole karne. Próba grania piłek na Damiana czy Tysiąca kończyła się zazwyczaj na stoperze gości,który czyścił praktycznie wszystko. Dwa razy wydawało się że bramka dla nas musi paść,najpierw Tysiąc z końcowej linii jakoś wrzucił piłkę,ta odbiła się od poprzeczki i spadła na głowę Damiana,który w bramce jej jednak nie umieścił. Potem również Damian poradził sobie z obrońcą i uderzył po długim rogu,wszyscy widzieli już piłkę w siatce,ale ta przeleciała tuż obok słupka. W ostatnim kwadransie mocno podkręciliśmy tempo i zepchnęliśmy Górno na ich połowę,oni sami ograniczali się do nielicznych kontr z którymi dawaliśmy sobie radę. Niestety mimo usilnych prób i walki do ostatniej minuty wynik się nie zmienił. Na porażkę na pewno nie zasłużyliśmy. Wszystkim należy podziękować za zaangażowanie.